Supervaroņi brauc uz

Julian Alps Trail Run

12.09.2022 – 19.09.2022

Pieteikšanās slēgta!

Slovēnija ar saviem majestātiskajiem kalniem, mežonīgajām upēm un skaistajiem ezeriem ir lielisks gala mērķis arī rudenī. Jā, saulīte jau silda retāk, daba lēnām gatavojas ziemai, bet kalni vēl ir brīvi no sniega un vairs nav tik karsts kā vasaras svelmainajos mēnešos. Septembris ir lielisks laiks, ko pavadīt tieši Slovēnijas Alpos – vienā no Eiropas apslēptajiem dimantiem. Un tieši šeit septembra vidū norisināsies taku skrējiens, kas iekļauts arī UTMB pasaules tūrē.

Julian Alps Trail Run, kas pirmo reizi norisinājās 2019. gadā, tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajiem taku skrējieniem Slovēnijā. Šogad šis pasākums piedāvā sešas dažādas distances (10km, 15km, 30km, 65km, 100km un 170km). Turklāt visas distances, izņemot 10km skrējienu, dalībniekiem, kas veiksmīgi sasniegs finišu, dos UTMB akmeņus, kas sākot ar nākamo gadu daudziem būs vienīgais veids, kā tikt uz kādu no UTMB distancēm. Organizatori sola gan skaistas un vienkārši skrienamas taciņas, gan arī pa kādam pārsteigumam ar tehniskākām sadaļām. Lai kuru no distancēm jūs izvēlētos, tas noteikti būs skaists piedzīvojums.

Sacensību video: https://youtu.be/NtIIvYKOYl0

Sīkāka informācija par sacensībām: https://trailrun.si/en/home/

Dalības maksa: 590Eur. Vietu skaits ir ierobežots.

Pilns apraksts: Julian_Alps_2022.pdf

Pieteikšanās, sīkāka informācija un atbildes uz jautājumiem, rakstot uz e-pastu supervaroni@supervaroni.lv vai zvanot 26149269.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.