Dienas nometne skriešanas iesācējiem

04.02.2023

2023. gada nometņu sezonu atklājam ar dienas nometni skriešanas iesācējiem. Nometne, kas norisināsies 4. februārī Valmierā, būs sadalīta divās daļās. Pirmajā daļā būs praktisks 2 stundu treniņš manēžā, kura ietvaros Tu varēsi attīstīt savas skriešanas prasmes un pareizu skriešanas tehniku, apgūt iesildīšanos un atsildīšanos pirms un pēc skrējieniem un iemācīties piemērotākos skrējēju vingrinājumus savu skriešanas prasmju uzlabošanai. Otrajā daļā prezentācijas formātā pastāstīsim Tev par skriešanas tehnikas pamatprincipiem un skriešanas treniņu metodoloģijas pamatiem, kā arī kopīgi veiksim video analīzi no pirmajā daļā iegūtā videomateriāla un atbildēsim uz visiem Taviem ar skriešanu saistītajiem jautājumiem.

Nometne norisināsies modernajās un ērtajās Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžas telpās. Līdzi nepieciešamas ērtas sporta drēbes, kas piemērotas iekštelpām. Skriešanas apaviem jābūt tīriem. Pirms un pēc skriešanas treniņa būs pieejamas ģērbtuves un dušas.

Nometne piemērota gan tiem, kas tikai domā kļūt par skrējējiem, gan arī tiem, kas ar skriešanu jau nodarbojas, bet vēl nav pārliecināti par to, ka to dara pareizi.

Pasākuma programma:

11:00 – 13:00 Skriešanas treniņš vieglatlētikas manēžā

13:00 – 14:00 Pusdienu pārtraukums

14:00 – 17:00 Prezentācija, video analīze un jautājumi konferenču telpā

Dalības maksa: 60 Eur. Vietu skaits ir ierobežots. 

Pieteikšanās, sīkāka informācija un atbildes uz jautājumiem, rakstot uz e-pastu supervaroni@supervaroni.lv vai zvanot 26149269.