Individuālais treniņu plāns

Neatkarīgi no tā, vai esi skriešanas iesācējs vai lietpratējs, vēlies uzlabot savu veselību vai sasniegt augstus rezultātus, skriet Vāveres distanci Stirnu Bukā vai 170km apkārt Monblānam, mūsu individuālais treniņu plāns var Tev palīdzēt sasniegt savus mērķus. Katru nedēļu savā e-pastā saņemsi fizisko aktivitāšu plānu, kas balstīts uz Tavām vajadzībām, prasmēm un iespējām. Nedēļas beigās atskatīsimies uz paveikto un, balstoties uz to, izveidosim nākamās nedēļas plānu. Individuālajā plānā iekļautsviens individuālais treniņš sadarbības s ākumā, kura laikā mēs iepazīsimies ar Tavu skriešanas tehniku un sniegsim rekomendācijas tās uzlabošanai. Šādus individuālos treniņus ik pa laikam veiksim atkārtoti bez papildus samaksas. Pārsvarā sadarbojamies ar taku skrējējiem, taču palīdzam sagatavoties arī asfalta skrējieniem un citiem sporta pasākumiem, kur nepieciešama izturība.

Šobrīd esam četri treneri - Anete Švilpe, Andris Ronimoiss, Jānis Kūms un Kristaps Broks.

Mēneša maksa - 60 Eur.

Raksti uz supervaroni@supervaroni.lv un pievienojies!

Anete Švilpe

Latvijas čempione taku skriešanā un vairākkārtēja taku skriešanas pasaules čempionātu dalībniece. Ar pieredzi individuālo plānu izstrādē un grupu nodarbību vadīšanā. Anete nopietni piedomā pie savas veselības un atjaunošanās pēc treniņiem un šiem faktoriem pievērš īpašu uzmanību arī trenējot savus audzēkņus. 2019. gadā ieguvusi C kategorijas vieglatlētikas trenera sertifikātu.


Sazinies ar Aneti: anete@supervaroni.lv

Andris Ronimoiss

Garo distanču skriešanas treneris kopš 2016. gada. Salīdzinoši īsā laikā palīdzējis tikt pie medaļām Latvijas čempionātos krietnam pulkam sportistu. Pats būdams ar lielu pieredzi taku skriešanas ultramaratonos, labprāt dalās ar savām zināšanām. Zina, kā sagatavoties kalnu skrējieniem, dzīvojot līdzenumā. Ieguvis B kategorijas vieglatlētikas trenera kvalifikāciju un turpina apgūt zināšanas LSPA maģistrantūrā.


Sazinies ar Andri: andris@supervaroni.lvPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.