Supervaroņi dodas tūrē ap Monblānu

22.07.2024 – 29.07.2024

Pēc veiksmīga skrējiena apkārt Monblānam pagājušajā gadā, arī šogad atgriežamies Šamonī, lai apskrietu apkārt Eiropas augstākajai virsotnei Monblānam. Trīs valstis, 170 kilometri, 10000 augstummetri, četras dienas un viens fantastisks vasaras piedzīvojums. Šis maršruts taku skrējēju vidū ir ļoti nozīmīgs, jo tieši šajās takās katru gadu augusta beigās norisinās slavenās UTMB sacensības. Šī ir iespēja izdzīvot savu Monblāna stāstu!

Monblāna tūri iesāksim Šamonī, katru dienu individuāli veicot no 40 - 46km kalnainā apvidū. Pēc darbīgas dienas kalnos, galamērķī jūs sagaidīs silti namiņi, jūsu mantas, vakariņas un treneru padoms nākamajai dienai. Viegli nebūs nevienam, bet baudāmie Alpu skati, dzīvīgie vakari namiņos un labā kompānija uzturēs možu garu ikvienam.

Ņemiet vērā, ka maršruts ir sarežģīts, katru dienu ir patstāvīgi jāspēj veikt salīdzinoši garas distances dažādos laikapstākļos. Pārsvarā zem kājām būs kalnu takas, īsos posmos tās būs salīdzinoši tehniskas. Pirms pieteikšanās rūpīgi izvērtējies savas spējas.

Dalības maksa: 990 Eur. Vietu skaits ir ierobežots.

Pilns apraksts: Monblana_ture_2024.pdf

Pieteikšanās, sīkāka informācija un atbildes uz jautājumiem, rakstot uz e-pastu supervaroni@supervaroni.lv vai zvanot 26149269.