Treniņnometnes

Piedāvājam dažādas treniņnometnes gan Latvijā, gan arī ārzemēs, kas piemērotas skrējējiem ar visiem spēju līmeņiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlies pilnveidot savas prasmes garos kāpumos un noskrējienos vai arī jau ilgi esi gribējis aizbraukt uz "lielajiem kalniem" un gūt pirmo pieredzi kādā ārzemju skrējienā, mūsu ārzemju treniņnometnes ļaus iegūt pārliecību par saviem spēkiem. Latvijā organizējam mini treniņnometnes pavasarī un rudenī, kas dod iespēju aizvadīt intensīvu nedēļas nogali, attīstot taku skriešanas prasmes, iepazīstot citus skrējējus un gūstot daudz noderīgu gudrību, kas vēlāk noderēs gan treniņos, gan sacensībās. 

  

Kalendārs

01.05. - 08.05.2023 Chiemgau Trail Run, Vācija

Atsauksmes

"Nometne bija super! Bija gan fiziskais, gan informācija un galvenais, iedvesma turpmākai skriešanai."

"Paldies jums visiem par ļoti labu, gudru, aizrautīgu un pozitīva gara piepildītu nometni! To ļoti augstu novērtēju. Patiess gandarījums bija jūs satikt, iepazīt un mācīties. Esat ne tikai augstas raudzes sportisti, bet vispirms jau stipras personības."

"Šis bija ļoti jaudīgs pasākums. Es nezināju, ka tik daudz nezinu. Varētu pat teikt, ka šodien šķiet - pirms tam neko nezināju. Pa visām šim dienām, ne vienu reizi neuzlādēju telefonu. Parasti viņš pilnu dienu neiztur. Šeit nebij laika viņu pat meklēt somā.Man arī patika īsais un sasniedzamais formāts. Šādi izrauties uz pāries dienām - perfekti! Pateicīga par šo piedzīvojumu."

"Paldies par super forši pavadīto laiku nometnē. Par iegūtām zināšanām un Jūsu komandas darbu!"